Шлях до експорту. Легко. Вигідно. Зручно

10 вересня 2019 в місті Полтава ТОВ «Українська зерноторгова компанія» провела конференцію на тему «Шлях до експорту. Легко. Вигіно. Зручно». Були розкриті переваги, особливості та секрети роботи експортера.

Серед спікерів були топ-менеджери компанії: генеральний директор — Сергій Веренкіотов, комерційний директор – Ігор Вовченко, керівники департаментів закупівель та логістики – Олексій Бондаренко та Андрій Пушкар, спеціаліст з якості зернових досліджень – Олександра Ємець.

Про фінансову користь на практиці та особливості фінансової звітності експортера розповіли головний бухгалтер – Олена Новікова та фінансовий директор Олена Слива.

Експерти із задоволення ділилися своїм досвідом, обговорили тенденції сучасних ринків, які безпосередньо пов’язані з експортом та звернули увагу на проблемні ситуації цього сезону та як їх обійти.

Серед запрошених гостей були керівники, фінансові директори та головні бухгалтери фермерських господарств з Полтавського, Харківського та Сумського регіонів.

ТОВ «Українська зерноторгова компанія» поділилась своїми досягненнями в сфері експорту, зробила акцент на процесі становлення експортером та запропонувала інформаційну та методичну підтримку на будь-якому етапі, кожному хто планує займатися цією діяльністю.

Respect the grain

About the author: uztc_admin