Результати бізнес-зустрічі з аграрним брокером Валерієм Сігаєвим

Чиказька товарна біржа – одна із платформ, яка генерує цінові тренди. Для більшості, це невідома територія, яка живе за своїми правилами. На Чиказькій біржі торгують кукурудзою, пшеницею, соєю та ін. Проте, ліквідність кукурудзи зашкалює, вона є одним із ходових товарів на біржі.

Цієї п’ятниці ми спробували розібратися, як функціонує товарна біржа, коли та як варто продавати зерно, та яка роль брокера в цьому складному процесі.

Запрошений гість Валерій Сігаєв – товарний брокер з українським корінням, був гостем нашої бізнес-зустрічі. 25 років роботи в аграрному трейді і бездоганна професійна репутація.

В першій частина бізнес-зустрічі говорили про те, як функціонує товарна біржа, хто є учасниками процесу трейду, а також про ф’ючерси, опціони, деривативи та, які є способи хеджування ризиків.

Друга частина виступу була присвячена трейдингу. Гості нашої зустрічі мали можливість поторгувати кукурудзою на торговому майданчику біржі. В результаті, хоч ми і втратили 50$, переживання при зміні цінового графіка, відчули всі гості бізнес-події.

Дякуємо за участь та бажаємо відкривати нові можливості для розвитку Вашого бізнесу!

About the author: uztc_admin